۷ – منابع بازاریابی حماسی ورودی از هر شرکتی که می توانند از آن یاد بگیرند

من دوست دارم به عنوان بازاریابی واقعی بازاریابی دیجیتال ، به بازاریابی ورودی بپردازم. اما قبل از اینکه وحشت کنید و شروع به تصور وعده های شکسته کنید و مشتریان خشمگین ناامید و ناامید شوند ، بگذارید کمی بیشتر توضیح دهم … بازاریابی ورودی به وعده های خود ارائه می دهد.

دیجیتال

این امر به مشاغل کمک می کند تا مردم را بدانند که چه چیزی می خواهند ، چه نیاز و چه اشتیاقی دارند و به آنها کمک می کند تا با تاکتیک هایی روبرو شوند که در نهایت مشتریان خود را راضی نگه دارند. اما به جای این که گوش های شیرین را در گوش خود نجوا کنید – در واقع آنچه را که از آنها خواسته شده است به شکل قانع کننده محتوا ، اصطلاحات مربوطه و پیام های شخصی و معنی دار به مشتریان می دهد.

می بینید ، بازاریابی ورودی مقرون به صرفه ترین و معتبرترین راه برای جلب قلب و ذهن مشتریان است. و این مهارت را به شما می بخشد که به راحتی نمی توانید تسلط داشته باشید …

نکته برتر: شما می توانید گواهینامه ورودی خود را به صورت رایگان کسب کنید – پس از مطالعه منابع ، آزمون را بگیرید ، تا بتوانید با افتخار آن را در پروفایل لینکدین نمایش دهید.

بهترین کتابخانه بازاریابی ورودی:

۲ Resources منابع یادگیری Moz

کتابخانه “جستجوگرها و جستجوی جستجو و جستجو در بازاریابی” Moz دارای مقالات و موضوعات مفصلی است که باید از هر بازاریابی ورودی استفاده کند. شما همه چیزهایی را که باید برای شروع سفر سئو خود بیاموزید ، از جمله اینکه با اصطلاحات و تاکتیک های اساسی که یک استراتژی ورودی قدرتمند را تشکیل می دهند ، درک می کنید. با در نظر گرفتن همه چیز از توضیحات متا و داده های ساختاری شمای گرفته تا کپی کردن مطالب و وب سایت های بهینه شده موبایل ، چگونگی انجام هدفمندی کلمات کلیدی مؤثر را پیدا خواهید کرد.

موبایل

بهترین انجمن سئو:

۳ Community انجمن Moz

می توانید به صورت رایگان در انجمن موز ثبت نام کنید. و ما مطمئناً توصیه می کنیم این کار را انجام دهید زیرا منابع بازاریابی غیرقابل بازاریابی غیرقابل انکار وجود دارد که از آنها استفاده کنید. به عنوان مثال ، می توانید برای وبینارهای آینده آنها (یا Mozinars) ثبت نام کنید که نسبتاً منظم باشند و طیف گسترده ای از موضوعات سئو را در بر می گیرند و البته می توانید یک سری از وبینارهایی که قبلاً ضبط شده نیز مشاهده کنید. شما با رویدادهای آینده به روز نگه دارید ، می توانید از گزارش های نامحدود Open Explorer Site Open بهره مند شوید و فرصتی برای سؤال و پاسخ به سؤالات در انجمن پرسش و پاسخ دارید.

با این حال ، بهترین بخش این است که شما می توانید پست های وبلاگ خود را برای بررسی ارسال و ارسال کنید. انجمن انجمن موز فقط پستهایی با کیفیت و عمیق منتشر می کند که ارزش واقعی آن را به خواننده اضافه می کنند ، بنابراین قبل از ارسال پیش نویس ، حتماً دستورالعمل های آنها را به طور کامل بخوانید. نوشتن در مورد یک موضوع اغلب بهترین روش برای یادگیری است. و به عنوان یک جایزه مطلق ، نام خود را در اختیار مخاطبان پریمیوم قرار خواهید داد. هیچ راه بهتری برای اثبات اعتبار خود در صنعت بازاریابی ورودی وجود ندارد.

بهترین انجمن برای: ایجاد یک نام محترم برای خود در صنعت و یادگیری از منابع تأثیرگذار.

بهترین وبلاگ های بازاریابی ورودی:

۴ ٫ Inbound.org

Inbound.org یک انجمن آنلاین مهیج است که مقالات ، نظرات و نقل قول های روزانه از متخصصان ورودی را در تمام سطوح صنعت ، از تأثیر گذاران مشهور تا تکمیل تازه ها منتشر می کند. ارسال ها را می توان به بالا یا پایین رأی داد ، و به بازدید کنندگان این امکان را می دهد تا بهترین ، جدیدترین و بیشترین موضوع مقالات ورودی را در اطراف خود کشف کنند.

بحث و گفتگو در مورد آخرین به روز رسانی سئو می تواند نسبتاً گرم شود – این یک مرکز عالی برای مشاهده هر دو طرف استدلال است و به شما امکان می دهد نظرات خود را درباره روندها و اخبار صنعت جدید شکل دهید. تعامل نیز بسیار مورد تشویق قرار می گیرد و این امر را تبدیل می کندجامعه ایده آل برای بازدید برای پرسیدن سؤال ، ایجاد افکار و ایجاد ارتباط.

بهترین وبلاگ برای: به شما کمک می کند تا محبوب ترین و تاثیرگذارترین پست های وبلاگ ورودی را در لحظه کشف کنید.

۵ Land Land Engine Search

Land Engine Search یک نشریه روزانه نسبتاً قانع کننده است که بر تمام جنبه های صنعت بازاریابی جستجو متمرکز است. شما می توانید در کنار اعلام ویژگی های جدید و تغییر الگوریتم در امثال Google و سایر غول های موتور جستجو ، به دنبال شکستن اخبار و روندهای صنعت باشید. این اولین جایی است که ما توصیه می کنیم برای اخبار صنعت به آن متوسل شویم – برای مسافرت صبحگاهی خود را که باید بخوانید.

بهترین وبلاگ برای: به شما کمک می کند تا با اخبار مربوط به صنعت ، تغییرات الگوریتم و به روزرسانی های سئو آشنا شوید.

۶ Institute موسسه بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

یادگیری نحوه ایجاد محتوای ارزشمند از مهمترین مؤلفه های بازاریابی ورودی است. و هیچ کس بازاریابی محتوای آنها را کاملاً شبیه موسسه بازاریابی محتوا نمی داند. آنها منابع غنی از بازاریابی محتوا ، از جمله معیارها و روندهای صنعت ، کلیپ های اصلی ، پادکست ها و وبینارها را ارائه می دهند. کتاب سفید و کتاب الکترونیکی آنها یک بازدید ضروری است – گنجینه ای واقعی از توصیه های بازاریابی محتوا از سوی کارشناسان صنعت.

این وبلاگ دارای تعداد زیادی مقاله عالی است که در مورد بلاگ نویسی ، استراتژی محتوا و بهترین شیوه های داستان پردازی نوشته شده است که به شما کمک می کند قدرت ماموریت بازاریابی ورودی خود را به طرز چشمگیری افزایش دهید. یکی دیگر از مزایای مهم این است که شما را با آخرین رویدادهای بازاریابی محتوا که اغلب تمرکز بازاریابی ورودی سنگینی دارند ، به روز می کند.

بهترین وبلاگ برای: آموزش چگونگی تسلط بر بازاریابی محتوا و درک آنچه در تأمین ارزش واقعی برای مشتریان لازم است.

۷ Ex بازرس رسانه های اجتماعی

درست مانند بازاریابی محتوا ، رسانه های اجتماعی یک مؤلفه اساسی هر استراتژی بازاریابی مؤثر برای ورود به کشور است. یادگیری چگونگی شناسایی و ارتباط با تأثیرگذار صنعت با دنباله های گسترده رسانه های اجتماعی که می توانند به میزان قابل توجهی دسترسی به محتوای شما را بیابند ، بسیار مهم است.

با خواندن مرتب امتحان رسانه های اجتماعی ، یاد می گیرید که چگونه این کار را انجام دهید و چیزهای دیگر این وبلاگ مملو از مقالات با کیفیت در مورد همه چیز در رسانه های اجتماعی ، از جمله Facebook ، Twitter ، یوتیوب ، گوگل+ ، لینکدین ، Pinterest و موارد دیگر است. همچنین اغلب شامل نظرات تخصصی ، مصاحبه های تأثیرگذار و مطالعات موردی با بهترین روش ها می باشد.

بهترین وبلاگ برای: کمک به شما در یادگیری نحوه استفاده از رسانه های اجتماعی برای جذب مشتری به سمت برند شما و ایجاد جوامع با ارزش در فرایند.

آیا می خواهید یک متخصص بازاریابی ورودی شوید؟ دیپلم حرفه ای آنلاین ما در جستجوی بازاریابی توسط متخصصان صنعت ایجاد ، تأیید شده و معتبر می شود و دانش تخصصی موردنیاز برای پیشرفت در این زمینه را به شما می دهد.

همچنین ممکن است شما علاقه مند باشید

زارا برک